Raty 0%
Leasing 0%

ENA8 Touch Full Metropolitan Black

4 599,00 zł
Brutto

Autoryzowany Dystrybutor Jura Polska PrimoCaffe.pl przedstawia:

Harmonijne wzornictwo z obsługą dotykową

Mały, piękny ekspres na jedną filiżankę występuje w nowej odsłonie z wyjątkowo prostą obsługą poprzez ekran dotykowy oraz sztuczną inteligencją: wystarczy muśnięcie palcem, aby wyświetlacz odczytał życzenia miłośników kawy. Dodatkowo algorytm rozpoznaje osobiste preferencje smakowe i automatycznie dostosowuje do nich ekran startowy.

Ilość
Produkt dostępny.

Podgląd ekspresu 360 stopni

Dane techniczne Jura ENA 8

Mały

Zaledwie 27,1 × 32,3 × 44,5 cm

Piękny

Harmonijne wzornictwo z chromowymi akcentami i okrągły zbiornik na wodę z diamentowym designem.

Prosty w obsłudze

Kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT ze sztuczną inteligencją.

Doskonały

12 specjałów za naciśnięciem jednego przycisku – w tym cortado i kawa Barista.

Autoryzowany Dystrybutor Jura Polska PrimoCaffe.pl

Ciśnieniowy ekspres do kawy marki Jura model ENA 8 TOUCH Full Metropolitan Black model 2020.

Wraz ekspresem,kupujący otrzymuje ode mnie gratis moja pomoc telefoniczną Concierge na okres aż 10 lat.:)

ENA8 TOUCH w stosunku do modelu 2019, dodatkowo ma możliwość wykonania kaw cortado oraz kawy Baristy, posiada również opcję rotary touch i inteligentny system wyboru kaw na panelu głównym, które najczęściej używamy.

Ekspres posiada dotykowy wyświetlacz full color. Zbiornik wody w diamenty. Przedni panel czarny satyna, górny czarny satyna, boczne panele czarny połysk. Ekspres ma najnowszy nr VIN. Nowy, wolny od wad.

Ekspres ma najnowszy nr VIN. Nowy, wolny od wad.

Paragon/faktura VAT 23%.

Gwarancja Jura Polska door to door

25 miesiecy paragon i 12 miesięcy FVT.

Polska dystrybucja! Polski VIN !

Kupujecie Państwo od serwisanta z wieloletnim stażem a nie od zwykłego sprzedawcy.

Doskonale wiem co sprzedaję. Proszę o kontakt ze mną, gdyż dobre dopasowanie modelu ekspresu do potrzeb klienta to 99% sukcesu.

Nie ma z kolei lepszej zapłaty dla mnie jak zadowolenie klienta z zakupu !!!

Kontakt: tel. 501384480

Primocaffe.pl

A tak powstaje wersja indywidual czyli ENA 8 Massive aluminium - dostępny również w moim sklepie.