Raty 0%
Leasing 0%

ENA8 Touch Full Nordic White

4 599,00 zł
Brutto

Autoryzowany Dystrybutor Jura Polska PrimoCaffe.pl przedstawia:

Harmonijne wzornictwo z obsługą dotykową

Mały, piękny ekspres na jedną filiżankę występuje w nowej odsłonie z wyjątkowo prostą obsługą poprzez ekran dotykowy oraz sztuczną inteligencją: wystarczy muśnięcie palcem, aby wyświetlacz odczytał życzenia miłośników kawy. Dodatkowo algorytm rozpoznaje osobiste preferencje smakowe i automatycznie dostosowuje do nich ekran startowy.

Ilość
Produkt dostępny.

Podgląd ekspresu 360 stopni

Dane techniczne Jura ENA 8

Mały

Zaledwie 27,1 × 32,3 × 44,5 cm

Piękny

Harmonijne wzornictwo z chromowymi akcentami i okrągły zbiornik na wodę z diamentowym designem.

Prosty w obsłudze

Kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT ze sztuczną inteligencją.

Doskonały

12 specjałów za naciśnięciem jednego przycisku – w tym cortado i kawa Barista.

Autoryzowany Dystrybutor Jura Polska PrimoCaffe.pl

Ciśnieniowy ekspres do kawy marki Jura model ENA 8 TOUCH Nordic White model 2020 (biało-srebrny).

Wraz ekspresem,kupujący otrzymuje ode mnie gratis moja pomoc telefoniczną Concierge na okres aż 10 lat.:)

Zbiornik wody w diamenty.

Ekspres posiada dotykowy wyświetlacz full color.

ENA8 TOUCH w stosunku do modelu 2019 dodatkowo ma możliwość wykonania kaw cortado oraz kawy Baristy, posiada również opcję rotary touch i inteligentny system wyboru kaw na panelu głównym, które najczęściej używamy.

Przedni panel biały satyna, górny biały satyna, boczne panele biały połysk, wylewka biały połysk.

Ekspres ma najnowszy nr VIN. Nowy, wolny od wad.

Paragon/faktura VAT 23%.

Gwarancja Jura Polska door to door

25 miesiecy paragon i 12 miesięcy FVT.

Polska dystrybucja! Polski VIN !

Kupujecie Państwo od serwisanta z wieloletnim stażem a nie od zwykłego sprzedawcy.

Doskonale wiem co sprzedaję. Proszę o kontakt ze mną, gdyż dobre dopasowanie modelu ekspresu do potrzeb klienta to 99% sukcesu.

Nie ma z kolei lepszej zapłaty dla mnie jak zadowolenie klienta z zakupu !!!

Kontakt: tel. 501384480

Primocaffe.pl

A tak powstaje wersja indywidual czyli ENA 8 Massive aluminium - dostępny również w moim sklepie.